Партнерська Zoom-конференція: 15 травня 2022 року

15.05.2022 р. о 9-30 за Київським часом відбулася партнерська Zoom-конференція між китайськими виробниками, компанією з трансферу технологій (давній надійний друг кафедри харчових технологій та ДНУ) та експертами інвестиційного Фонду. Обговорювались питання розробки технології виробництва геланової камеді та її модифікацій, реалізація методик очищення та ацелювання і встановлення стандартів якості на рівні Європеських та Американських товарів даної групи. До конференції, в якості очільниці проєкту була залучена Завідувачка кафедри харчових технологій Пані Наталя Кондратюк!

Будівництво нової фабрики за участю українських вчених – це ще один крок до наближення нашої Перемоги і відбудови нашої Держави!!!

Проведення другого майстер-класу від команди Асоціації UCM-ITALY

16.12.2021 р. молода команда Асоціації UCM-ITALY провела другий майстер-клас в рамках проекту EuroEst 2022 за програмою «Культура італійської кухні південної Італії». На майстер-класі майбутніх практикантів кухарів ознайомили з технологією приготування пасти ручної роботи та пасти сухої «Secca» з томатами й базиліком. Офіціанти розбирали найпростіші діалоги на італійській мові, а піцайоло працювали з тістом для справжньої італійської піци.

Он-лайн конференція Україна-Китай ДНУ-SYUCT: 29 жовтня 2021 року

29 жовтня 2021 року о 10:30 за київським часом відбулася важлива наукова та освітня подія – «Он-лайн конференція між Шеньянським хіміко-технологічним університетом та Дніпровським національним університетом імені Олеся Гончара.

Ректор ДНУ – професор Оковитий Сергій та Ректор Шеньянського хіміко-технологічного університету – професор Сюй Гуанвеня презентували здобутки та можливості у науці та освітній діяльності обох закладів вищої освіти, провели перемовини щодо реалізації програми подвійних дипломів та міжнародних стажувань для здобувачів вищої освіти за першим (бакалаврським), другим (магістерським) та третім (PhD) освітніми рівнями.

На зустрічі були присутні провідні вчені, науково-педагогічні працівники ДНУ: завідувач кафедрою аналітичної хімії, доктор хімічних наук, професор, Академік Вищої школи Вишнікін Андрій, Директор НДІ хімії та геології, доктор хімічних наук, професор Пальчиков Віталій, Заступниця декана хімічного факультету з наукової роботи та міжнародної діяльності, завдувачка кафедри харчових технологій, кандидатка технічних наук, доцентка Кондратюк Наталія.

Обмін думками щодо спільної наукової та грантової діяльності українських науковців відбувався із їх китайськими колегами-фахівцями у галузі хімії та хімічних технологій. 

Проведена зустріч відкриває великі можливості для міжнародної академічної мобільності, освітньої та грантової діяльності!

Виробнича практика в Італії для студентів 181 Харчові технології

28.10.21 р. об 11:00 у залі засідань ДНУ Ректор Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Сергій Оковитий та Президент «Асоціації «UMCItaly» Паоло Брешиа підписали угоду про партнерство та співпрацю.

В рамках цієї угоди здобувачі вищої освіти спеціальності 181 Харчові технології матимуть унікальну можливість проходити виробничу практику та стажування протягом 88 днів (червень-серпень) у найкращих готельно-ресторанних комплексах, ресторанах, піццеріях, мануфактурних (крафтових) виробництвах Півдня Італії.

Асоціація надає можливості не тільки придбавати професійні навички та покращувати знання з гастрономії та сервісних технологій, а ще й повністю оплачує житло та харчування на території Італії і проїзд Україна-Італія – Італія Україна.

Стати учасником проєкту EUROEST 2021 дуже просто.

По-перше, необхідно вивчити італійську мову, і для цього Асоціація здійснює набір на безкоштовні курси вивчення розмовної професійної італійської мови. 

По-друге, прийняти участь у майстер-класах від самого Паоло Брешиа, де проявити свої знання італійської мови та професійні навички з приготування страв італійської кухні.

Після проходження двох етапів підготовки, кожному учаснику присвоюється професійний рівень.

Чим краще себе проявляєш, тим вище рівень присуджується!

На підписанні угоди 28.10.21 р. також були присутні та приймали участь в обговоренні практичної підготовки здобувачів вищої освіти ДНУ на реально діючих об’єктах готельно-ресторанного бізнесу в Італії Проректор з науково-педагогічної роботи Дмитро Свинаренко, керівник ІАА «УНІ-прес» ДНУ Алла Бахметьєва, деканеса факультету економіки Тетяна Гринько, заступник деканеси факультету економіки  з міжнародного співробітництва та роботи з іноземними студентами Вячеслав Сливенко, заступниця декана хімічного факультету з наукової роботи та міжнародної діяльності, завідувачка кафедрою харчових технологій Наталія Кондратюк.

З італійської сторони у переговорах приймали участь:

Менеджер проєкту EUROEST 2021 Олександр Колбаса, фахівець Анатолій Полосін.

Кафедра харчових технологій прямує до Саудівської Аравії!

28.10.21 р. о 15:30 очільниця нашої кафедри пані Наталія приймала участь у вебінарі – презентації Павільйону України на найбільшій виставці для HoReCa в регіоні Мекка, Королівства Саудівська Аравія – “Makkah Expo”.

Тісна і плідна багаторічна співпраця нашої завідувачки з організаторкою бізнес-форумів, потужним світовим івентером Галиною Потапчук сприяли реалізації нових можливостей усіх стейкхолдерів освітньо-професійних програм спеціальності 181 Харчові технології, за якими здійснюється освітній процес на кафедрі харчових технологій.

Захід, на який було запрошено Пані Наталію, як експерта та інноватора-розробника у харчовій індустрії, організований приватною ініціативою – форум «LIM» (м. Київ) за дипломатичного сприяння Ради експортерів та інвесторів при МЗС України і Посольства України в Королівстві Саудівська Аравія (КСА).

Проєкт «LIM-Makkah» відкриває можливість довгострокової співпраці між бізнесменами України та Мекки!

Участь науковця-фахівця Кондратюк Наталії у даному проєкті свідчить про прямі можливості кафедри харчових технологій здійснити свій науковий та творчий потенціал на українських виробництвах з метою створення нових продуктів харчування, які стануть експортними пропозиціями для українських виробників та покращать стан здоров’я  мешканців КСА та туристів з усіх країн світу.

Семінар з академічної доброчесності: 20 жовтня 2021 року

Академічна доброчесність – це основа якісної освіти, направлена на відповідальне ставлення до навчання, мотивоване та свідоме  викладення матеріалів. Тому бути обізнаним в основних правилах, принципах і положеннях академічної доброчесності – це, по-перше повага до себе, до інших однодумців, їх праць та наукових результатів; по-друге, затвердження статусу чесної та порядної людини у цивілізованому суспільстві.

Кондратюк Наталія

Семінар розпочався доповіддю Голови Бюро з академічної доброчесності хімічного факультету заступника декана з наукової роботи, завідувачки кафедри харчових технологій, доцентки Кондратюк Наталії, яка привітала аудиторію зі святом, повідомила про діючі стандарти академічної доброчесності в ДНУ, а саме: Кодексу та Положення та передала слово колезі – провідному фахівцю та видатному науковцю, професорці Пешук Людмилі.

Пешук Людмила

Людмила Пешук наочно повідомила про цілі та індикатори академічної доброчесності, основні терміни та пункти Положення про запобігання та виявлення фактів порушення академічної доброчесності, затвердженому у ДНУ, розповіла про доступні програми попереднього аналізу текстів перед остаточною перевіркою на антиплагіат системою UNICHEK, про засоби упередження прояву академічної недоброчесності, мотивуючи учасників семінару (34 особи, серед яких науково-педагогічні працівники кафедри харчових технологій, здобувачі вищої освіти усіх рівнів та спеціальностей хімічного факультету) до гідної презентації та висвітлення власних наукових результатів без порушення норм і правил академічної доброчесності у суспільстві.

Наприкінці семінару знову виступила Наталія Кондратюк, повідомивши аудиторії про щосеместрову перевірку курсових та кваліфікаційних робіт на антиплагіат, побажала успіхів усім у навчанні і нагадала, що запорукою високої унікальності робіт є гідна та чесна власна праця і постійне спілкування з науковим керівником!

Нові можливості від ДНУ для студентів спеціальностей: 181 Харчові технології, 241 Готельно-ресторанна справа та 242 Туризм

30.09.2021 р. у ДНУ на кафедрі харчових технологій хімічного факультету проведено зустріч Президента «Асоціації «UMC-Italy» Паоло Брешиа та його помічника Анатолія Полосіна з ректором ДНУ Сергієм Оковитим і ректором Університету митної справи та фінансів Дмитром Бочаровим.

На зустрічі були присутні та приймали участь в обговоренні практичної підготовки здобувачів вищої освіти ДНУ та УМСФ на реально діючих об’єктах готельно-ресторанного бізнесу в Італії перший проректор УМСФ Віктор Ченцов, начальник відділу міжнородних зв’язків УМСФ Віталій Разживін, декан хімічного факультету Віктор Варгалюк, деканеса факультету економіки Тетяна Гринько, завідувачка кафедрою харчових технологій Наталія Кондратюк.

Італійською стороною запропоновано курс практичної підготовки для здобувачів вищої освіти спецальностей 181, 241, 242. Згідно з договором, підписання якого відбулося 30.09.21 р. у ДНУ, здобувачам будуть запропновані бази практики в закладах готельно-ресторанної індустрії на півдні Італії, виплачуватиметься стипендія, оплачуватиметься проїзд та харчування.

Крім зазначеного, Асоціація «UMCItaly» бере на себе зобов’язання з навчання зацікавлених здобувачів, італійської мови, проведення курсів кулінарії, кондитерської мастерності та піцайоло. Обговорювалась підготовка та участь студентів спеціальності 181 Харчові технології у Міжнародних конкурсах кулінарної майстерності, які проводить Паоло Брешиа, за кошти Асоціації.

Завдяки співпраці з Асоциацією «UMC-Italy» ДНУ отримає протягом літніх місяців реальні місця навчання та практичної підготовки наших здобувачів спеціальностей 181 Харчові технології, 241 Готельно-ресторанна справа та 242 Туризм.

На фото зліва направо:

Начальник міжнародного відділу УМСФ Разживін Віталій, Перший проректор Ченцов Віктор УМСФ,  Президент «Асоціації «UMC-Italy»  Брешиа Паоло, Ректор ДНУ Оковитий Сергій, Завідувачка кафедрою харчових технологій Кондратюк Наталія, Деканеса факультету економіки Гринько Тетяна, Проректор з правових питань та розвитку Петер Герман.

• УВАГА для магістрів 2021

Залишилося лише 24 години до 17 години 5 серпня!!!

Поквапся отримати бюджетне місце в магистратурі ДНУ за спеціальністю 181 Харчові технології. Освітня програма » Харчові технології» — АКРЕДИТОВАНА за сучасними європейськими стандартами вищої освіти. У ДНУ професійно допоможуть з підготовкою до складання ЄВІ з іноземної мови.

Телефон гарантованої підтримки 0970254331 (+viber) — завідувачка кафедрою Кондратюк Наталія.

• Вітаємо бакалаврів!

9-10.06.21 відбувся захист кваліфікаційних бакалаврських робіт студентами прискореної форми навчання кафедри харчових технологій. Членами комісії відзначено високий якісний рівень підготовки студентів та сумлінного підходу до вирішення поставлених задач до кваліфікаційних робіт.

Щиро вітаємо випускників з отриманням кваліфікації «Бакалавр» та бажаємо успіхів у складанні Єдиного вступного іспиту з іноземної мови та легкого вступу до магістратури і продовження навчання!

• Запрошуємо на DNU-fest!

Дорогий друже! Запрошуємо приєднатися до нашої команди 5 червня на DNU-fest.

Зутрічатимемо тебе біля Центрального входу у Ботанічний сад на пр. Гагаріна з 10.00. Запрошуємо на Шоу новітніх харчових технологій «Fantastic Food» та майстер-клас з Молекулярної кухні від справжніх професіоналів ресторанів та виробництв Дніпра та України. Гарантовано отримаєш сертифікат учасника та за умов вступу на спеціальність 181 Харчові технології — 30 бонусних балів на ПЕРШУ СЕСІЮ!!!
БЮДЖЕТ, СТИПЕНДІЯ, ГАРАНТОВАНЕ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ, ДРУЖНІЙ КОЛЕКТИВ — чекає САМЕ НА ТЕБЕ!

Коли: 5 червня 2021 року з 10.00

Де: Ботанічний сад ДНУ імені Олеся Гончара на пр. Гагаріна

• VII Китайський міжнародний конкурс «Інтернет +» з інновацій та підприємництва серед студентів

У 2021 році в Наньчанському університеті відбудеться 7-й Міжнародний конкурс «Інтернет +» з інновацій та підприємництва серед студентів. Ми щиро запрошуємо видатних молодих людей, які захоплені інноваціями і підприємництвом, приєднатися до нас в цьому заході.

Китайський Міжнародний студентський конкурс «Інтернет+» з інновацій та підприємництва серед студентів вже успішно проводився шість разів з 2015 року, і поступово переріс в найбільший в світі студентський конкурс з інновацій та підприємництва. Конкурс спрямований на зміцнення молодіжних обмінів і співпраці в області науки, техніки, на спільне створення великої платформи «Інтернет+» для інновацій і підприємництва у відповідь на глобальну кризу, а також спільну побудову глобального співтовариства із спільним майбутнім для просування людської цивілізації і прогресу. Проведений в 2020 році 6-й Китайський міжнародний конкурс  «Інтернет+» з інновацій та підприємництва серед студентів отримав в загальній кількості 1,47 мільйона проектів від 4186 навчальних закладів з 117 країн і регіонів країни, з 6,31 мільйона учасників, що є справжньою грандіозною подією в міжнародній освіті.

Детальніше про умови конкурсу в файлі

• МИТНИЙ КОНТРОЛЬ В ЄС: ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ ДЛЯ ЕКСПОРТЕРІВ

Торгово-промислова палата України запрошує взяти учать у тренінгу «Митний контроль в ЄС: практичні аспекти для експортерів»

Цілі і результати тренінгу:

Учасники отримують знання про принципи та особливості інформаційної системи для аналізу статистичних даних про рух товарів в межах Європейського Союзу та системи митного контролю в ЄС, основи системи аналізу ризиків митними адміністраціями країн ЄС, особливості заповнення загальної декларації прибуття.

Зміст тренінгу: інформаційна система для аналізу статистичних даних про рух товарів в межах Європейського Союзу; складові системи митного контролю в країнах ЄС; спільна система управління митними ризиками в ЄС; Конвенція про процедуру спільного транзиту; загальна декларація прибуття – важливий крок до спрощення митних процедур  та приєднання до процедури спільного транзиту.

Для кого цей тренінг? Для приватних підприємців, які виходять зі своєю продукцію на ринки ЄС; для фахівців зовнішньоекономічних відділів та департаментів компаній; для представників малого та середнього бізнесу, які планують розширювати  ринки збути своєї продукції.

РЕЄСТРАЦІЯ

Які практичні навички я отримаю: здатність до аналізу митного законодавства ЄС; здатність до аналізу можливих ризиків при експорті продукції до ЄС; навички щодо аналізу даних, що вносяться до загальної декларації прибуття з метою мінімізації ймовірності виникнення ризиків при проходженні митного контролю.

Вартість участі 480грн. (вкл.ПДВ), реєстрація до 05.04 — 360 грн. (вкл.ПДВ)

Тренінг проводить Ковальова Марія: 10 років досвіду роботи на посадах аналітика з дослідження ринків та фахівця з митного оформлення вантажів, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки та бізнес-технологій Національного авіаційного університету, гарант освітньо-професійної програми «Митна та біржова справа».

Контакти для довідок: Забашта Валерія (моб. +380503664997, email: zva-zed@ucci.org.ua)

• Дружня співпраця із Киргизькою Республікою

Професор кафедри харчових технологій Людмила Пешук прийняла участь у on-line засіданні Торгово-промислової палати України  з представниками  Киргизстану, яке відбулося 26 березня 2021 року, щодо подальшої співпраці України з Киргизстаном. На засіданні з доповідями виступили:

Чижиков Геннадий Дмитриевич — Президент Торгово-промышленной палаты Украины;

Шарипов Жусупбек Шарипович — Надзвичайний і Повномочний Посол Киргизської Республіки в Україні;

Жовтенко Валерий Тимофеевич — Надзвичайний і Повномочний Посол Киргизської Республіки в Україні;

Шаршекеев Марат Дуйшебаевич — Президент Торгово-промислової  палати Киргизської Республіки;

Тарас Андреевич КачкаЗаступник міністра  розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства  України;

Денис Погрибный— керівник відділу  Департамента економічної дипломатії МЗС України;

Фархат Пакиров – виконавчий  директор бізнес ассоціації «ЖИА»;

Исмаилов Азамат Турдукеєвич — представник ТПП КР в Україні;

Фархутдинов Артур — голова ТПП України в Киргизській  Республіці.

Презентація про інвестиційні можливості Киргизстану була представлена Капаровим Улукбеком  Улановичем — Експертом Державного Агентства з просування і захисту інвестицій при Міністерстві економіки і фінансів Киргизької Республіки. Виступаючі відмітили про необхідність дружньої співпраці  країн  зокрема в галузях бджільництва, садівництва та рибництва, а також підписання меморандума  по співпраці в фармацевтичній галузі та подальшого розвитку бізнесу вже напрацьованих структур. Колеги з  Киргизської  Республіки запросили присутніх відвідати Киргизстан і безпосередньо  найчистіші озера Сон-куль та Іссик-куль. Найкрасивіші і мальовничі місця Киргизстана не залишать байдужими до Середньої Азії.

• Міжнародна співпраця: Саудівська Аравія, Республіка Казахстан, Латвія

Студенти Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара мають унікальну можливість безкоштовно здобути вищу освіту в будь-якому університеті Саудівської Аравії, а також можливість отримувати стипендію від Міністерства освіти і науки Республіки Казахстан.

Відповідно до двосторонніх угод про співробітництво в галузі освіти та науки, укладених між урядом Латвії та кількома країнами, Латвія пропонує стипендії іноземним студентам, дослідникам та викладачам для навчання, досліджень та участі у літніх школах у вищих навчальних закладах Латвії у 2021/2022 навчальний рік.

Подробиці щодо:

  1. Навчання у Саудівській Аравії;

2. Стипендій від казахстанської сторони;

3. Пропозиції Латвії.

• УКРАЇНА-КИРГИЗСТАН: можливості двосторонньої співпраці

26 березня 2021 року о 10:00 відбудеться онлайн-конференція “Україна-Киргизстан: можливості двосторонньої співпраці» за участю українських та киргизьких дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва палат країн, а також ділових кіл.

Захід організовується у співпраці з Торгово-промисловою палатою Киргизстану, Посольством України в Киргизький Республіці та Посольства Киргизької Республіки в Україні.

Киргизька сторона виявила зацікавленість у співробітництві в таких сферах, як: сільське господарство (зернові культури, рослинна олій, борошно), енергетика, IT технології, садівництво, інвестиції.

Зі свого боку Киргизька Республіка готова постачати якісну текстильну продукцію до України.

Онлайн-формат зустрічі відбудеться за допомогою системи ZOOM. Посилання в кімнату вебінару буде надіслано вам на пошту за день до події.

Участь БЕЗКОШТОВНА!

Мова заходу: російська (враховуючи побажання киргизьких партнерів)

РЕЄСТРАЦІЯ

Контакти для довідок:

Ольга Сухенко (oas-ier@ucci.org.ua, тел.: +38 044 461 98 07)

• «Ярмарок вакансій»

Шановні студенти та випускники Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара!
Запрошуємо вас відвідати 16.03.2021р. «Ярмарок вакансій», який відбудеться  у форматі Zoom-конференції (І блок ( 10.00-13.00); ІІ блок ( 13.30-16.00)).
На онлайн зустрічі ви маєте можливість ознайомитися з існуючими та актуальними потребами роботодавців у спеціалістах, вимогах щодо кандидатів на вакантні посади зареєструватися до кадрового резерву або домовитися про проходження практики та стажування.
Підключитися до конференції Zoom: https://us05web.zoom.us/j/87836925787?pwd=V0plNm5WbldJQXhhS3RkSjRnNjV2Zz09 Ідентифікатор конференції: 878 3692 5787 Код доступу: 6iRd8j

• Подорож до Китаю або дива Digital-простору.

13 та 17 грудня 2020 року наші студенти та викладачі прийняли активну участь у двох Форумах, які проводила дружня нам компанія Китайсько-Український Центр Науково-технічного співробітництва. 

13 грудня 2020 наукова команда кафедри харчових технологій (доц. Кондратюк Н.В., студ. Поливанов Є.А.) разом із Проректором з наукової роботи, проф. Оковитим С.І. і доцентом кафедри аналітичної хімії Маториною К.В. зробили доповіді Китайсько-Українському Форумі із розвитку індустрії натуральної медицини. Доповідачі розповіли про нові підходи у методах моделювання, аналізу та розробки новітніх продуктів, які є корисними для здоров’я людей.

А ось 17 грудня 2020 року відбулося щось неймовірне: майже 40 студентів та викладачів від кафедри харчових технологій були присутніми на Китайсько-Українському Форумі з розвитку харчової промисловості холодних регіонів «Дослідження функціональних компонентів харчових ресурсів, характерних для холодних регіонів та їх вплив на здоров’я людини». Очільниця кафедри, доц. Кондратюк Наталія доповідала китайським вченим та партнерам про інноваційні розробки викладачів та студентів кафедри, пов’язаних із важливим аспектом — збереженням імунної системи. Усі доповіді були зроблені англійською, мали чудові супроводжувальні презентаційні матеріали, що ще раз підкреслює професійність та майстерність наших фахівців та студентів і готовність до унікальних інноваційних міжнародних проєктів. Доречі, із нами був наш роботодавець-стейкхолдер — молодий талановитий директор компанії «Біо-Лайт» Петухов Микита. 

Матеріали Форуму

На початку грудня працівниками Наукової бібліотеки ДНУ разом із викладачами кафедри харчових технологій було організовано та успішно проведено Zoom-зустріч, яка мала на меті ознайомити здобувачів вищої освіти із наявним у бібліотеці фондом наукових та періодичних видань вітчизняного та зарубіжного видавництва для спеціальності 181 Харчові технології.

Студенти отримали знання про видання, які є в наявності в бібліотеці, а також про те, яким чином їх можна знайти та отримати на абонемент.

Вдячні співробітниці бібліотеки Людмилі Лучці за грунтовну та вичерпну розповідь.

Ми знаємо як досягти максимальної оригінальності

27 листопада 2020 р. за ініціатівою Проректора з Наукової роботи ДНУ Оковитого Сергія відбулась важлива подія для освітян та студентів — вебінар «Запобігання плагіату в студентській і науковій роботі, приклади та практичні поради».

На вебінарі були розглянуті важливі та проблемні моменти, пов’язані із перевіркою робіт на антиплагіат. Але перед студентами спеціальності 181 Харчові технології жодного разу не виникало проблемних ситуацій. Після того, як курсова або магістерська робота написані, студент кафедри харчових технологій завантажує їх в одну з перевірочних систем (Advego Plagiatus, Antiplagiat, Anti-Plagiarism).
Далі система видає підсумковий результат: завжди високий відсоток унікальності та оригінальності! Більше року студенти кафедри харчових технологій впевнено проходять перевірку своїх праць складною системою перевірки і підтверджують високий рівень свої знань, дослідницьких здібностей та унікальності робіт.

24 листопада 2020 року кафедра харчових технологій взяла активну участь у тренінгу зі сприяння працевлаштуванню випускників бакалаврату та магістратури, який відбувся завдяки досвідченим фахівцям Соціально-психологічної служби ДНУ імені Олеся Гончара — Лазаренко Вікторії Іванівні та Потаповій Наталії Василівні.

Фахівці мали на меті навчити студентів базовим навичкам, необхідним для влаштування на роботу. А також мотивували їх на працевлаштування, навчили пошуку власних ресурсів, визначенню пріоритетів при влаштуванні на роботу, надали правила складання резюме, ознайомили студентів із інтернет-ресурсами для пошуку роботи, відпрацювали навички телефонних розмов із роботодавцем і проходження співбесіди.

Студенти тепер вільно зможуть: об’єктивно оцінити себе при складанні власного резюме, створити у роботодавця сприятливе враження про себе, створити атмосферу взаєморозуміння під час співбесіди, а також правильно користуватися невербальними методами спілкування.

17 листопада 2020 року студенти групи ХТ-20у-5 прийняли участь у
психологічному тренінгу «Стоп булінг», який відбувся у форматі вебінару в рамках Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства» завдяки Соціально-психологічній службі ДНУ імені Олеся Гончара. Основними завданнями акції є привернення уваги громадськості до актуальних проблем подолання насильства в Українському суспільстві; проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства; формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

13 листопада 2020р. в кафедра Харчових технологій вітала в гостях одного зі своїх кращих  випускників, переможця кулінарного конкурсу в номінації «Шеф юніор», кухаря гарячого цеху ресторану «Coast» Сергія Буца, який поділився зі студентами тонкощами молекулярної кухні та відкрив деякі секрети та хитрощі кулінарного мистецтва. Учасники заходу не тільки отримали цікавий досвід, дізналися про важливі лайфхаки, а й мали змогу скуштувати приготовані Сергієм страви: Качина грудка су-від з катаіфі та
гранатовим соусом, Каре ягня з Арачині та пюре з баклажану, Карпачо з дорадо.

Дякуємо Сергію та бажаємо успіхів та професійного розвитку