Нові можливості від ДНУ для студентів спеціальностей: 181 Харчові технології, 241 Готельно-ресторанна справа та 242 Туризм

30.09.2021 р. у ДНУ на кафедрі харчових технологій хімічного факультету проведено зустріч Президента «Асоціації «UMC-Italy» Паоло Брешиа та його помічника Анатолія Полосіна з ректором ДНУ Сергієм Оковитим і ректором Університету митної справи та фінансів Дмитром Бочаровим.

На зустрічі були присутні та приймали участь в обговоренні практичної підготовки здобувачів вищої освіти ДНУ та УМСФ на реально діючих об’єктах готельно-ресторанного бізнесу в Італії перший проректор УМСФ Віктор Ченцов, начальник відділу міжнородних зв’язків УМСФ Віталій Разживін, декан хімічного факультету Віктор Варгалюк, деканеса факультету економіки Тетяна Гринько, завідувачка кафедрою харчових технологій Наталія Кондратюк.

Італійською стороною запропоновано курс практичної підготовки для здобувачів вищої освіти спецальностей 181, 241, 242. Згідно з договором, підписання якого відбулося 30.09.21 р. у ДНУ, здобувачам будуть запропновані бази практики в закладах готельно-ресторанної індустрії на півдні Італії, виплачуватиметься стипендія, оплачуватиметься проїзд та харчування.

Крім зазначеного, Асоціація «UMCItaly» бере на себе зобов’язання з навчання зацікавлених здобувачів, італійської мови, проведення курсів кулінарії, кондитерської мастерності та піцайоло. Обговорювалась підготовка та участь студентів спеціальності 181 Харчові технології у Міжнародних конкурсах кулінарної майстерності, які проводить Паоло Брешиа, за кошти Асоціації.

Завдяки співпраці з Асоциацією «UMC-Italy» ДНУ отримає протягом літніх місяців реальні місця навчання та практичної підготовки наших здобувачів спеціальностей 181 Харчові технології, 241 Готельно-ресторанна справа та 242 Туризм.

На фото зліва направо:

Начальник міжнародного відділу УМСФ Разживін Віталій, Перший проректор Ченцов Віктор УМСФ,  Президент «Асоціації «UMC-Italy»  Брешиа Паоло, Ректор ДНУ Оковитий Сергій, Завідувачка кафедрою харчових технологій Кондратюк Наталія, Деканеса факультету економіки Гринько Тетяна, Проректор з правових питань та розвитку Петер Герман.