Кафедра харчових технологій прямує до Саудівської Аравії!

28.10.21 р. о 15:30 очільниця нашої кафедри пані Наталія приймала участь у вебінарі – презентації Павільйону України на найбільшій виставці для HoReCa в регіоні Мекка, Королівства Саудівська Аравія – “Makkah Expo”.

Тісна і плідна багаторічна співпраця нашої завідувачки з організаторкою бізнес-форумів, потужним світовим івентером Галиною Потапчук сприяли реалізації нових можливостей усіх стейкхолдерів освітньо-професійних програм спеціальності 181 Харчові технології, за якими здійснюється освітній процес на кафедрі харчових технологій.

Захід, на який було запрошено Пані Наталію, як експерта та інноватора-розробника у харчовій індустрії, організований приватною ініціативою – форум «LIM» (м. Київ) за дипломатичного сприяння Ради експортерів та інвесторів при МЗС України і Посольства України в Королівстві Саудівська Аравія (КСА).

Проєкт «LIM-Makkah» відкриває можливість довгострокової співпраці між бізнесменами України та Мекки!

Участь науковця-фахівця Кондратюк Наталії у даному проєкті свідчить про прямі можливості кафедри харчових технологій здійснити свій науковий та творчий потенціал на українських виробництвах з метою створення нових продуктів харчування, які стануть експортними пропозиціями для українських виробників та покращать стан здоров’я  мешканців КСА та туристів з усіх країн світу.