Зустріч із відомим шеф-кухарем, Директором Громадської організації «Ресторанна гільдія», Тренером PROFI CLUB БОГДАНОМ МИХАЙЛОВИМ

15 грудня відбулася інформативна онлайн-зустріч студентів кафедри харчових технологій з відомим шеф-кухарем, директором громадської організації «РЕСТОРАННА ГІЛЬДІЯ», спікером та тренером PROFI CLUB, старшим викладачем ІПДО Національного університету харчових технологій та багатогранною особистістю Богданом Михайловим.

Досвід роботи Богдана в ресторанному бізнесі більше 20 років, шеф-кухарем — більше 10 років, у всесвітньо відомих мережах ресторанів та готелів — більше 7 років, відкриття більше 20 закладів, проведення майстер-класів та тренінгів — понад 5 років, впровадження та використання стандартів HACCP — більше 7 років.

Спеціалізація шеф-кухаря європейська, середземноморська кухня, стандартизація технологічних процесів кухні ресторану, дієтичне, вегетаріанське, веганське харчування, відкриття та розвиток ресторанів, розробка та оновлення меню, підбір та навчання персоналу.

Богдан розповів про особливості сучасних вимог до персоналу у сфері гостинності. Спікер зауважив, що найважливішим засобом цільового розвитку персоналу є професійне навчання, що є основою розвитку здібностей та сприяє формуванню зусиль та реалізації особистості. Кожна людина має значний потенціал особистого і професійного зростання, головне бажання.

Здобувачі вищої освіти в котрий раз впевнились, що вони обрали трендову професію. І головне, що наполегливим навчанням, старанною працею можна досягти своїх вершин!  

Дякуємо Богдану за таку мотиваційну зустріч для здобувачів освіти та бажаємо швидкої реалізації найсміливіших ідей та чекаємо на нові зустрічі!

Ініціювала зустріч доцентка кафедри харчових технологій Юлія Мацук.