ЗУСТРІЧ З ШЕФ-КУХАРЕМ, ПЕРЕМОЖЦЕМ кулінарного шоу «Пекельна кухня» ЮРІЄМ ДІДЕНКОМ

27 жовтня відбулася online-зустріч з талановитим і натхненим шеф-кухарем Юрієм Діденком, переможцем кулінарного шоу «Пекельна кухня».  Шеф-кухар родом з Зінькова, а освіту здобував в Полтавському університеті економіки і торгівлі. До проєкту Юрій працював за кордоном у ресторанах із мішленівськими зірками, але свої кулінарні здібності відкрив ще у гуртожитку під час навчання.

Під час зустрічі шеф-кухар розповів студентам про те, як потрапив у професію, тонкощі ресторанної справи та свою участь в проєкті «Пекельна кухня».

 Почав готувати ще в дитинстві, дивився одне популярне кулінарне шоу на ТБ і намагався для мами з бабусею приготувати те, що бачив на екрані. Навчався в університеті на технологічному факультеті. Проте моя спеціалізація була ніяк не пов’язана з кулінарією. Але в гуртожитку я відкрив свої кулінарні здібності. Після закінчення університету мені запропонували стати кухарем, так і залишився у цій сфері. Постійно займаюся саморозвитком та вдосконаленням майстерності, — розповів Юрій Діденко.

Шеф-кухар впевнений: для того, щоб справді чомусь навчитися, треба якнайшвидше переходити до практики.

При можливості спробуйте свої сили в ресторані. На різних позиціях. Ви побачите весь процес зсередини, зможете  себе проявити та в майбутньому стати шефом. Це все не так важко, якщо любити ту справу якою займаєтесь, – підбадьорює Юрій.

Під час зустрічі зі студентами шеф-кухар наголошував на важливості невпинного навчання, розвитку і самовдосконалення у професіях сфери ресторанного господарства, ділився власною надихаючою історією успіху і деякими лайфхаками професії.

Студенти вдячні спікеру за нові знання і досвід, інсайти ресторанного бізнесу і мотивацію до професійного розвитку та бажають  Юрію грандіозних звершень у майбутньому! Висловили сподівання на чергову зустріч, але вже у форматі offline. 

Зустріч організована доценткою кафедри харчових технологій хімічного факультету Юлією Мацук.