Все про вступ до магістратури

8 травня розпочалася реєстрація на єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) та єдиний вступний іспит (ЄВІ).

Реєстрацію на тестування проводить приймальна комісія університету в період з 8 по 31 травня.

Що треба зробити вступнику?

 1. Сформуйте комплект реєстраційних документів:
 • заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
 • документ, що посвідчує особу;
 • облікова картка платника податків;
 • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти)
 • документ про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
 • фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
 • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄФВВ).
 1. За дистанційної реєстрації надішліть на електронну адресу приймальної комісії (pk@365.dnu.edu.ua) скановані копії або фотокопії реєстраційних документів 

Увага! У темі листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

 1. Обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті.
 2. Отримайте скановану копію екзаменаційного листка.

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

Оформлений екзаменаційний листок зберігається в приймальній комісії та видається особисто або надсилається вступнику засобами поштового зв’язку – у разі якщо вступник вказав на таку потребу!

 1. У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. 
 2. Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюють інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Виникають питання? Звертайтесь за телефонами: +38(056)375-70-75; +38(056)375-70-45; +38 (066) 636-98-60 Або приходьте особисто:

пр. Гагаріна, 72, 1-й корп., кімн. 111.

Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

ЄВІ – єдиний вступний іспит, який поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської на вибір вступника), яке проводиться Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства.

ЄФВВ – єдине фахове вступне випробування, яке передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника до здобуття ступеня магістра з відповідної спеціальності, що проводиться Українським центром оцінювання якості освіти відповідно до законодавства.

ФІ – фаховий іспит, який передбачає перевірку здатності до опанування освітньої програми певного рівня вищої освіти на основі здобутих раніше компетентностей із відповідної спеціальності, що проводиться закладом вищої освіти (ДНУ).

Перелік конкурсних пропозицій для здобуття ступеня магістра на основі НРК6